Klikkige!

 

 

Firma tutvustus.

Mööbel & Kunst UÜ sündis 2003 a. detsembrikuus perefirmana. Tegevusalad on valitud põhimõttega, et kõik pereliikmed saaksid firma tegevuses kaasa lüüa ja rakendada oma kogemusi, teadmisi ja oskusi.

Üksteist täiendades ja toetades soovime saavutada kõigis tegevusvaldkondades häid tulemusi, mis rõõmustaksid nii meie kliente, koostööpartnereid kui ka firma enda töötajaid.

Põhitegevuseks on täispuidust mööbli disain ja valmistamine.Sellel alal on meil väga huvitavaid ja õnnestunud projekte eratellijatega, kes on soovinud sisustada lastetubasid, kööke või magamistubasid spetsiaalselt nendele disainitud mööbliesemetega.

Kuid kõige suuremateks koostööpartneriteks on meil lasteaiad. Valmistame lastele toole, laudu, voodeid, riidekappe, mänguasjade riiuleid, nukunurga mööblit ja palju muud.Lastemööbli valmistamisel on erilise tähelepanu all tervisekaitse nõuded ja lastepärane disain.

Meie firma tegeleb ka noorte kunstnike tööde tutvustamise ja müügiga. Nagu sobival mööblil, nii on ka õnnestunult valitud maalil või skulptuuril tähtis koht ruumikujunduses.Meie koduleheküljel saate tutvuda Tartu Kõrgema Kunstikooli lõpetanud või alles õppivate noorte kunstnike töödega. Kolmanda tegevusalana käivitub sel kevadel seltskonnatantsude õpetamise kava, mis on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Õppekavasse kuuluvad ladina-ameerika tantsudest rumba, samba, jive ja cha-cha ja standardtansudest aeglane valss, valss, foxtrott ja tango.